Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Krabicka produktu Ogestan

Bezpieczeństwo

Na pytanie „ilość czy jakość” zdecydowanie odpowiadamy: JAKOŚĆ.  

Większość suplementów dla kobiet w ciąży i karmiących w założeniu ma dostarczać organizmowi jak największe ilości mikroskładników w jak najwyższych dawkach.

W Ogestan® stawiamy na precyzję. Wyniki wieloletnich badań i analiz dały nam wiedzę, dzięki której możemy określić, które składniki i w jakiej dawce mogą być bezpiecznie stosowane przez przyszłe i karmiące mamy.

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa stosowania preparatu Ogestan® 

Bezpieczne dawki

Unikalna kompozycja Ogestan® umożliwia:

+Tylko tyle i aż tyle!

Przyjmowanie tylko tych mikroelementów, które zgodnie z obecnym stanem wiedzy są naprawdę niezbędne do suplementacji kobiet w ciąży  i karmiących matek

+Brak interakcji

Jednoczesne stosowanie innych minerałów (takich jak żelazo lub wapń), stosowanych tylko wtedy, gdy są ku temu wskazania i zaleci je lekarz

Bezpieczne składniki

Ogestan® wyróżnia BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ I CZYSTOŚĆ KOMPONENTÓW

OMEGA-3

  • Ryby, z których pozyskujemy olej z kwasami omega-3 są odławiane jedynie z najczystszych łowisk na ziemi, u wybrzeży Peru i Chile.
  • Stosujemy się do własnych limitów zanieczyszczeń, które są 10 do 20 razy niższe niż te wymagane przez władze EU.
  • Ogestan® tworzymy z użyciem technologii QUALITYSILVER®, która gwarantuje optymalne przechowywanie olejów omega-3 w kapsułkach i zapewnia  optymalny okres trwałości.
  • Pronova Biocare, która dostarcza olej do Ogestanu®, dodatkowo posiada opatentowaną, unikalną technikę pozbywania się zanieczyszczeń z oleju morskiego (PCB, HCB, HCH, lindan, DDT).

Korzyści:

  • brak zanieczyszczeń wywołujących odbijanie i wymioty
  • brak nieprzyjemnego zapachu ryby
  • wydłużona trwałość produktu
  • Ogestan® jest dobrze tolerowany przez osoby o bardzo wrażliwych żołądkach

Bezpieczna postać

OGESTAN® ma postać UNIKALNTCH, MIĘKKICH KAPSUŁEK Z  KOMPONENTÓW  MORSKICH

Wiemy, że wiele naszych pacjentek prowadzi zdrowy, naturalny styl życia i poszukuje  produktów, spełnią jej oczekiwania w tym zakresie.

Kapsułki Ogestan® są produkowane zgodnie z wytycznymi cGMP z certyfikowanym  systemem zapewnienia jakości oraz identyfikowalności surowców.

Substancje, z których tworzymy Ogestan® pozyskiwane są z surowców odnawialnych. Kapsułki nie zawierają konserwantów, skrobi i są bezglutenowe. Wytwarzamy je z wysokiej jakości żelatyny z ryb hodowlanych.